نحوه سفارش

در دنیای مدرن امروز تهیه ساعت به جهت تنوع مدل , کیفیت و به روز بودن تفاوتی دو چندان با گذشته پیدا کرده است وکار نسبتا دشواری پیش روی خریدار میباشد.حال با در نظر گرفتن کالایی مثل ساعت که هم از جهت  طراحی , مارک , مبلغ مورد نظر و مهمتر از همه شناسایی اصالت کالا که کمی هم تخصصی تر از اجناس دیگر نیز میباشد کار متقاضی را سخت تر میکند.اینک ما لازم میدانیم که اطلاعاتی جهت سهولت انتخاب مشتریان عزیز در اختیارشان قرار دهیم.

 

مرحله اول 

انتخاب طراحی محصول میباشد که این قسمت مربوط به فرم استفاده شخص از ساعت است .منظور از فرم استفاده این است که ساعت مورد نظر جهت استفاده روزمره یامجالس ویااستفاده تخصصی در نظر گرفته شده است.

 

مرحله دوم

هزینه کالای مورد نظر می باشد بدلیل اینکه هر کالایی تنوع قیمتی متفاوتی را دارد که خود به سه بخش ارزان ,متوسط ولوکس تقسیم می شود که می تواند یکی از موارد موثردر انتخاب مشتریان عزیز باشد.

 

مرحله سوم

به قسمت تخصصی خرید کالا بر میگردد که شامل مواردی مثل  اصالت  مارک ,کشور سازنده ,نوع موتور ,جنس فلز ,وزن و غیره ...را در بر می گیرد و ما در قسمت توضیح هرمحصول شرح کاملی را به صورت ملموس  بیان کرده ایم.

 

مرحله چهارم

به خدمات پس از فروش و ضمانت کالا از طرف نمایندگی  ساعت مورد نظر شما مربوط میشود که در رابطه با این قسمت اطلاعات جامعی در بخش خدمات پس از فروش  نیزدر دسترس مشتریان محترم قرار گرفته است.

 

با توجه به اینکه تمامی محصولات گالری آرمان از شرکت های اصلی و معتبر تهیه و توزیع میشود , این فروشگاه در قیمت گذاری محصولات هیچ گونه دخل و تصرفی ندارد . گفتنی است تمامی قیمتهای محصولات این فروشگاه که از نمایندگی معتبر خریداری شده در تمام کشور یکسان می باشد و تمامی فعالیتهای سایت و گالری آرمان زیر نظر اتحادیه صنف ساعت فروشان و طبق قوانین کسب و کار اینترنتی اداره می شود.

 

 

و ما همچنان به این جمله اعتقاد داریم که بهترین تبلیغ عرضه کالای خوب و با کیفیت در نهایت صداقت میباشد.