شرایط حمل و نقل

گالری آرمان شرایط خرید حضوری و غیر حضوری را برای مشتریان گرامی فراهم آورده است ولیکن  با توجه به تجربه سالیان دور در فروش ساعت و زیور آلات به شما مشتریان گرامی خرید حضوری را پیشنهاد داده و دلیل این پیشنهاد ما این است که شما بتوانید احساس و درک بهتری از وزن و طراحی ساعت داشته باشید و بتوانید بهترین خرید را انجام دهید.

 

 برای آن دسته از مشتریانی که شرایط خرید حضوری را نداشته و از تهران نیز دور میباشند ارسال کالا از طریق یکی از مبانی  پستی(تیپاکس,پست پیشتاز,ایران پیام) فراهم آورده است. شایان ذکر است ارسال کالا فقط از طریق مبانی بالا که منطقه خرید شما را در سراسر ایران پشتیبانی میکند ارسال می گردد.

 

ما در نظر داریم که همه محصولات موجود در این گالری را به صورت رایگان در محل تحویل داده و این شرایط را محدود به شهر تهران نمی دانیم

 

 

زمان ارسال کالا در تهران

 

زمان ارسال کالا برای خریداران درصورتی که سفارش آنها  قبل از ساعت 14  در روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه باشد نهایتا طی بیست و چهار ساعت کاری کالا به آنها تحویل می گردد(نحوه ارسال با مشتری هماهنگ می گردد)

 

زمان ارسال کالا در شهرستانها

 

زمان ارسال کالا نسبت به آدرس  مشتری و شعب مبانی پستی متفاوت میباشد. این امکان برای خریدار وجود دارد که دریافت کالای سفارشی خودرا از طریق یکی از مبانی پستی انتخاب نماید(نحوه ارسال با مشتری هماهنگ می شود)سعی ما بر این است سفارش شما ظرف مدت دو الی سه روز کاری تحویل گردد.